ZŠ: 739 048 969
MŠ: 731 495 157
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ > Výlet a konec roku

Výlet a konec rokuDatum konání:
19.6.2024

Dobrý den,

    Posílám Vám informace k výletu 19. 6., spaní ve škole a rozloučení na konci školního roku.

  1. 6. odjíždíme v 8. 00 od školy ( autobusem se školkou), nejprve do stanice JARO Jaroměř ( záchranná stanici pro zraněné volně žijící živočichy) kde je od 8.30 připravený program. Po programu odjíždíme v 10. 30 do Kuksu na vystoupení skupiny historického šermu s Rýtířskou pohádkou Bajaja ( 11 – 11. 45) a ukázku historických řemesel. Po odpočinku a prohlídky Kuksu se vydáme, už jen školáci pěšky zpět do Kocbeře (Kuks, Stanovice, Choustníkovo Hradiště, Kocbeře).

Večer plánujeme opékání buřtů k věčeři, nějakou noční hru a spaní ve škole. Druhý den ráno bude následovat sportovní den a odchod na oběd v cca 12. 00.  

S sebou na výlet sportovní oblečení, pokrývku hlavy, pláštěnku, jídlo a pití na celý den, případně drobný finanční obnos.

K večeři buřty a pečivo, případně jinou večeři dle obliby a druhý den, něco k snídani a svačině, pokud budete mít kapacity něco dobrého upéct, určitě to děti uvítají. Pití zajistíme.

Vybíráme 350Kč celkem ( 60 Kč program v Jaroměři, 160 Kč pohádka a řemesla + 20 Kč památeční rolnička a 110 Kč jízdné )

V případě deště se program neruší, v Kuksu je připravený párty stan a do školy bychom se vrátili autobusem se školkou před 15. hodinou a následný odpolední a noční program bychom realizovali ve škole pod střechou.

Věci na spaní (karimatka, pyžamo, deka nebo spacák + hygiena) můžete přivézt ráno, případně nevečer. Odvézt lze následující celý den, případně necháme k vyzvednutí na terase jako vždycky, nikdy se nic neztratilo. Samozřejmě starší děti si možná věci i ponesou sami, to je na vás.

 

 

Rozloučení se školním rokem a také „páťáky a předškoláky“ se koná ve středu 26. 6. v 15. 30 v klubovně na hřišti.

Děti vystoupí s drobným programem a prvňáci oslaví, že jsou „Čtenáři“.   

 Udělejte si čas, prosím, děti se těší a je to pro ně důležitá událost. My dospělí se těšíme také.

 

 


15. 7. Jindřich

Zítra: Luboš

Návštěvnost stránek

071408