Úvod > > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

INFORMACE PRO RODIČE

1) Cenné věci a hračky

MŠ nezodpovídá za ztrátu či poničení cenných věcí, hraček a jiných předmětů, které si dítě do MŠ přinese. Doporučujeme, aby děti nenosily zlaté řetízky, náušnice či jiné šperky, protože při hře může dojít k jejich poškození či ztrátě.

2) Děti do MŠ potřebují

- přezůvky s pevnou patou (označené jménem)

- pohodlné oblečení do třídy (děti musí mít jiné oblečení do třídy a na pobyt venku – kalhoty, tepláky, legíny …), uvítáme oblečení s kapsou na kapesník!

- vhodné oblečení a obuv na pobyt venku (s ohledem na aktuální počasí)

- pláštěnku označenou jménem z důvodu pobytu venku za každého počasí

- batůžek označený jménem a uložený do šatní skříňky

- náhradní oblečení a prádlo do sáčku v šatní skříňce (pro případ aktuální potřeby dítěte)

- denně čistý kapesník v kapse při vstupu do třídy

- každý týden čisté pyžamo (rodič zajistí donášku v pondělí ráno na šatní skříňku a v pátek k vyprání domů)

- kšiltovku, čepici dle počasí a potřeby dítěte

- v září každé dítě přinese 4 balení papírových kapesníků v krabici a 1 balení vlhčených ubrousků ( předání učitelkám ve třídě)

Děti si ukládají přezůvky do botníku ve vstupní šatně (označené vlastní značkou), boty pod lavičku. Oblečení, náhradní oblečení v sáčku a batůžky s pláštěnkou si děti ukládají v šatně před třídou do vlastní skříňky označené značkou. Prosíme rodiče, aby dětem, které si své věci samy nepoznají, vše označily jménem.

3) Vzhledem ke zvýšeným hygienickým opatřením

- děti nebudou přinášet z domova vlastní hračky do třídy ani na lehátko

- nadále nebude probíhat čištění zubů po obědě

- rodiče nebudou vstupovat do třídy, předání dětí bude probíhat u vstupních dveří ze šatny do třídy

- děti, zaměstnanci i rodiče se v prostorách MŠ pohybují bez roušky

- žádáme rodiče, aby při vstupu do budovy provedli řádnou dezinfekci rukou a aby se v MŠ zdržovali pouze na nezbytně nutnou dobu

- děti s příznaky respiračního onemocnění nebudou do MŠ přijaty

- při výskytu respiračního nebo infekčního onemocnění u dětí v průběhu dne budou zákonní zástupci ihned informováni a jsou povinni neprodleně zajistit vyzvednutí dítěte z MŠ

- osoby vykazující respirační nebo infekční onemocnění nemohou do budovy MŠ vstupovat

- škola informuje o stanovených hygienických a protiepidemických pravidlech aktuálně na webových stránkách a nástěnce ve vstupní šatně MŠ

- MŠ průběžně zdůrazňuje dětem pravidla osobní i respirační hygieny (je nutné kašlat a kýchat do jednorázového kapesníku a ten vyhodit, následné a časté mytí rukou v průběhu dne- rodiče žádáme o spolupráci)

- neprodleně po příchodu do třídy MŠ si děti důkladně umyjí ruce mýdlem

4) Placení zálohy za stravu v září 2020 probíhá ve školní jídelně ve dnech:

od 26.8. do 31.8. vždy v čase 7:30 – 12:30 hod.

Kontakt na vedoucí ŠJ paní Gabrielu Plškovou : 724 803 565, 499 621 729

5) Provoz MŠ ve školním roce 2020/21 je od 6:30 do 16:00 hod.

Děkujeme rodičům za pochopení a spolupráci!

Prosinec 2019

RODIČE, VZHLEDEM K PLÁNOVANÉ ODSTÁVCE ELEKTRICKÉHO PROUDU,

Publikováno 2. 12. 2019 13:00

Plavecký kurz

Začínáme ve středu 27.11.2019 vždy od 11:00 h. do 12:00 h. v bazénu Trutnově. Kurz je určen pro děti od 4 let. Odjezd objednaným autobusem společně s dětmi ze ZŠ. Návrat na oběd ve 13:00 h. do jídelny.

Publikováno 14. 11. 2019 13:22

Listopad 2019

V pátek 15.11. pojedeme na divadelní představení "Předvánoční čas". Odjezd po svačině objednaným autobusem, návrat na oběd v 11:30 hod. Na vstupné a dopravu vybíráme 100,-Kč

Publikováno 14. 11. 2019 13:12

Říjen 2019

V úterý 8.10. pojedeme do divadla na představení "Pyšná princezna" .Odjezd objednaným autobusem v 9:30 hod., návrat na oběd v 11:30hod.. Na vstupné a dopravu vybíráme 90,- Kč

Publikováno 2. 10. 2019 13:27

Září 2019

V úterý 24.9. pojedeme na výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Odjezd objednaným autobusem v 8:40, proto budeme svačit dříve. Příchod nejpozději v 8:00, návrat na oběd ve 12:00 hod.. Na vstupné a dopravu vybíráme 50,- Kč. Pitný režim a ovoce s sebou zajistí MŠ.

Publikováno 2. 10. 2019 13:23