ZŠ: 739 048 969
MŠ: 731 495 157
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ > Stávka + petice

Stávka + peticeDatum konání:
27.11.2023

Vážení rodiče, vážení přátelé naší školy, pokud vám leží naše vzdělávání na srdci, věnujte, prosím, pozornost petici a podepište, pokud souhlasíte. 

 

Naši školu postihnou úsporná opatření především v oblasti šetření na provozních zaměstnancích, kteří mají už teď ostudné platy, sníží se počet peněz na pomůcky, plavecký výcvik a vzdělávání pedagogů, ve škole se sníží celkový počet odučených hodin, které už nebudeme moci dělit. Ohrožena vážně je také přítomnost asistentů. Víte, že dosud jsme se vždycky snažili platit dětem i všechny pracovní sešity a výuku důsledně individializovat, abychom péči věnovali všem podle jejich možností a dovedli je na možné maximum. Kvalitu samozřejmě chceme zachovat i nadále, ale stát nám to hodně znesnadňuje. Zde odkaz na petici, která vysvětluje situaci v celém kontextu: 

 

https://www.petice.com/oteveny_dopis_zastupc_kol_proti_drastickym_krtm_ve_kolstvi?fbclid=IwAR0HyRMvaBfGAfDYk8tlIOqPs55xtsGlvsg352QQSJG1WI8iZu2e5Cs0RxM

 

Stávku podporujeme, ale nechceme komplikovat situaci Vám rodičům, proto škola, školka, jídelna i družina bude v provozu. 


15. 7. Jindřich

Zítra: Luboš

Návštěvnost stránek

071408