Úvod > > Aktuality MŠ > Plavecký kurz

Datum konání:
19.1.2024

PLAVECKÝ KURZ PRO DĚTI Z MŠ

PLAVECKÁ ŠKOLA DRAK V TRUTNOVĚ NABÍZÍ PLAVECKOU VÝUKU DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU OD 4 LET VĚKU DÍTĚTE !

TERMÍN ZAHÁJENÍ PLAVECKÉHO KURZU: 19. 1. 2024   (KAŽDÝ PÁTEK)

UKONČENÍ KURZU: 12. 4. 2024

V ČASE: OD 11:00 DO 12:00 H. (ODJEZD Z KOCBEŘÍ V 10:00 H., NÁVRAT NA OBĚD VE 13:00 H.)

POČET LEKCÍ: 10 HODINOVÝCH LEKCÍ V KRYTÉM BAZÉNU (POD VEDENÍM PLAVECKÉHO INSTRUKTORA A S DOHLEDEM UČITELKY Z MŠ).

CENA KURZU: 1000,- Kč /dítě (PLATBA BUDE V ZÁVĚRU KURZU)

DOPRAVA OBJEDNANÝM AUTOBUSEM Z KOCBEŘÍ DO TRUTNOVA A ZPĚT: PŘEDPOKLÁDANÁ CENA ASI 1000,-KČ (BUDE HRAZENO V ZÁVĚRU KURZU).

VYBAVENÍ DĚTÍ NA KURZ: PLAVKY (OZNAČENÉ JMÉNEM), VĚTŠÍ RUČNÍK (OZNAČENÝ JMÉNEM), HŘEBEN, DÍVKY S DLOUHÝMI VLASY VLASTNÍ GUMIČKY (VLASY MUSÍ MÍT V CULÍKU), IGELITOVÁ TAŠKA NA MOKRÉ VĚCI, MALÉ PITÍ V ZAŠROUBOVANÉ LÁHVI (RUČÍTE ZA TO, ŽE SE PITÍ NEVYLIJE DO BATOHU), BATOH (OZNAČENÝ JMÉNEM).

JÍDLO ANI SLADKOSTI DĚTEM NEDÁVEJTE – POJEDEME PO SVAČINĚ A DĚTI DOSTANOU ZE ŠKOLKY OVOCE, PO NÁVRATU JDEME HNED NA OBĚD!

PROSÍME RODIČE, ABY NEDÁVALI DĚTEM V DEN PLAVÁNÍ KOMBINÉZU (DĚTI SE V NÍ OBTÍŽNĚ POHYBUJÍ A KOMPLIKUJE NÁM ODCHODY NA WC) !

PO NÁVRATU Z KURZU ODCHÁZÍ DĚTI S UČITELKOU MŠ NA OBĚD A PAK DO ŠKOLKY (NEODPOČÍVAJÍ NA LEHÁTKU, MAJÍ KLIDNOU HRU VE TŘÍDĚ A V HERNĚ).

DĚTI, KTERÉ SE KURZU NEZÚČASTNÍ, MAJÍ PROGRAM V MŠ S DRUHOU PANÍ UČITELKOU VČETNĚ OBĚDA A ODPOČINKU DLE DENNÍHO HARMONOGRAMU.

ŽÁDÁME RODIČE, KTEŘÍ ZÁVAZNĚ PŘIHLÁSILI SVÉ DÍTĚ NA PLAVECKÝ KURZ, ABY SI ZAJISTILI VČAS VYBAVENÍ A SLEDOVALI INFORMACE NA VÝVĚSCE VE TŘÍDĚ!

ZA SPOLUPRÁCI DĚKUJÍ PANÍ UČITELKY MŠ