Úvod > > Aktuality MŠ > Listopad 2019

Listopad 2019

V pátek 15.11. pojedeme na divadelní představení "Předvánoční čas". Odjezd po svačině objednaným autobusem, návrat na oběd v 11:30 hod. Na vstupné a dopravu vybíráme 100,-Kč

VE ČTVRTEK  21.11. JEDEME S DĚTMI NA ADVENT NA ZÁMKU

ODJEZD: v 7:45 HODIN !!! (objednaný autobus s MŠ Choustníkovo Hradiště).

NÁVRAT: ve 13:30 H. – 14:00 H. DO MŠ.

S SEBOU: SPORTOVNÍ OBLEČENÍ A OBUTÍ DLE AKTUÁLNÍHO POČASÍ (ne kombinézu), BATŮŽEK S JÍDLEM A PITÍM (STAČÍ PŮL LITRU TEKUTIN A 2 JÍDLA – SVAČINA a OBĚD).

PLATBA ZA DÍTĚ: 200,-Kč.

Obědy jsou na 21.11. hromadně odhlášené – paní Plškové nevolejte!

Výlet je pro přihlášené děti – po dobu výletu je MŠ uzavřena a také nezúčastněné děti mají oběd odhlášený!

Po návratu z výletu je provoz MŠ beze změny do 16:00 h.

Program: Průvodci v dobových kostýmech poutavou formou děti seznámí s tradičními vánočními zvyky a přiblíží jim betlémský příběh, který vysvětluje původ tradic vánočních svátků. Děti shlédnou zámecké interiéry vyzdobené ve vánočním duchu a tradic staročeských vánočních zvyků (délka programu je přizpůsobená věku dětí z MŠ). V závěru společně navštívíme místní cukrárnu a posedíme u čaje a perníčku, děti poobědvají z vlastních zásob.

Naše poděkování patří MŠ Choustníkovo Hradiště a OÚ Choustníkovo Hradiště za pozvání a úhradu nákladů za dopravu na výlet!